زیرچترخاطرات من

آنا یعنی مادر ترکی و دایه.

سلام وای چقدر دیر اومدم خودمم خبر دارم. ببخشید نتمون قطعه با این نت تلفنی و بدون ای دی اس ال نمیتونم زیاد سر بزنم سرعتش بینهایت پایینه و عکسی باز نمیکنه ببخشید خلاصه فعلا تا مدتی نمیتونم به وبلاگاتون سر بزنم امیدوارم ازم دلگیر نشدید به خدا با این سرعت نمیشه.

چندروز پیش هم سفارش پرده برای هال دادیم و بیست اسفند اماده میشه و از این مدلا با کتی بالاخره ریسک کردمو جارو برقی و فرش شور وکس رو خریدم جاروش خیلی خوبه قدرتش هم خوبه فعلا از فرش شورش استفاده نکردم.تا اینجا که ازش راضیم. به هستش که امیدوارم بتونن خوب درش بیارن و قشنگ بشه.عملیات خونه تکونی عید هم به یه جاهایی رسده فعلا اشپزخونه و هال مونده که امیدوارم زودتر تموم بشه و یه نفس راحت بکشم.

 

اون قالب هم که برای من کاری نکرد بردم پسش بدم فروشنده با اینکه اشنا هم بود و چندباری ازش خرید کرده بودیم .قالبو بردم پیشش گفت این دیگه مشتری نداره باید پسش بدیم به کارخونه و هزار یک ادا منم دیدم اینجوریه دیگه پسش ندادم و این قالب هم افتاده یه گوشه.

 

چند روز پیش بالاخره جارو برقیو فرش شور وکس رو خریدم که از جاروش استفاده کردم عالی بود اما از فرش شورش استفاده نکردم. فک نمیکردم اما قطعات زیادی داره برای  تمیز کردن مکان های مختلف.

 

دوتا قالب دیگه خریدم یکی برای کیک و یکی برای زله از قالب زله اش استفاده کردم خوبه راضیم. ولی هر وقت به اون قالبی که خریدم و رو دستم باد کرده فک میکنم از دست فروشنده اش کلی عصبانی میشم اخه درسته اگه طرف رهگذری بود اشکال نداشت چون نمیشناختش پس نگیره اما ما که بالاخره ده بار بیشتر ازش خرید کردیم  . تازه میگفت این که برای زله نیست برای کیکه خوب دیگه بدتر اگه تو فر بره که بوش بدتر میشه. 

بازهم به علت تاخیرم ببخشید فعلا نمیتونم زیاد بهتون سر بزنم لطفا درکم کنید و ناراحت نشین.قررررررررررررررربون همتون برم. فعلا بای 

تاريخ سه‌شنبه ۳ اسفند ۱۳۸٩سـاعت ٩:۳٢ ‎ب.ظ نويسنده آنا نظرات () |

MiSs-Negin